HAKKIMIZDA

ESTE HORECA firmasının kuruluşu 2016 yılına dayanıyor. Ticari olarak çok yeni bir firma olan ve 2016 yılında kurulan ESTE HORECA markasının bu süre içerisinde ki en büyük tecrübesi, porselen, cam, kristal cam, seramik, çelik ve ahşap alanında faaliyet gösteren ülkemizin önde gelen lider firmalarına distribütörlük yapmaktır.

Tedarik Sitesi olarak ticari hayatına başlayan ve markalaşma yolunda da ESTE HORECA markasını kurarak ülkemizin önde gelen firmaları ile beraber yurt dışında da birçok firmanın, önemli markaların Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir. Uzun yıllardır da bu firmalar ile güven içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Kuruluşundan itibaren hem kendi bünyesindeki hem de birlikte çalıştığı lider firmalarla daha da büyümeye devam eden firmamız, ağırlıklı olarak zücaciye perakende noktaları, cam dekor uygulayan firmalarla hotel restoran ve kafeler ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bugüne kadar temsilciliğini yürüttüğü tüm markaların zücaciye pazarında önemli bir yer edinmesini sağlayan ESTE HORECA, sektörde yeni olmasına ve güçlü rakiplerine rağmen lider, güvenilir, dinamik, yenilikçi ve yaygın dağıtım ağına sahip geniş ve profesyonel kadrosu ile gelecek büyük hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

ESTE HORECA merkez mağazamız 400 metrekare, ikinci mağazamız ise 300 metrekareden oluşup, depolama alanı olarak da 100 metrekare alana sahiptir. Aynı zamanda verilen siparişlerin zamanında ulaştırması adına bir gün içerisinde Lojistik hizmetini verebilecek kadar da köklü bir dağıtım ağına sahiptir. Ürün çeşitliliğini ve birlikte çalışma konusunda detaylı bilgileri merkez mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firmamız yeni olmasına rağmen profesyonel bilgi birikimini perakende çevrimiçi kanallar, Horeca, toptan olarak genç, bilgili ve aktif kadrosu ile pazardaki hâkimiyet gücünü arttırmıştır. Perakende noktalarda yaptığı uygulamalar ile sadece bir dağıtıcı olmanın ötesinde, perakendecilerin satışlarını arttırmayı hedefleyen bir firma olmanın gururunu yaşayan ESTE HORECA ailesi olarak sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

 

ABOUT US

Este Horeca was established in 2016 as a distributor for leading companies in porcelain, glass, crystal glass, ceramics, steel, and wood in Turkey. Initially, it started as a Supply Site but soon established the Este Horeca brand as it progressed towards branding. It has since undertaken the representation of many companies and important foreign brands in Turkey, in addition to leading domestic companies. Este Horeca has been working with these companies in confidence for many years. The company has grown significantly since its inception, both within its organization and in partnership with the companies it serves. Este Horeca mainly serves glassware retail points, glass décor companies, hotels, restaurants, and cafes.

ESTE HORECA, which has ensured that all the brands it has represented so far have gained an important place in the glassware market, is taking firm steps towards its future goals with its large and professional staff with a leading, reliable, dynamic, innovative, and widespread distribution network, despite being new to the sector and having strong competitors.

The ESTE HORECA headquarters store spans an area of 400 square meters. We are excited to announce that our second store, will be covering an area of 300 square meters, with an additional 100 square meters dedicated to storage. To ensure timely delivery of orders, we have a well-established distribution network that provides logistics services within a day. If you are interested in learning more about our products and collaborating with us, we invite you to visit our central store.

Even though our company is relatively new, we have managed to establish a dominant position in the market. We owe this success to the professional knowledge of our staff, our retail online channels, and our Horeca and wholesale operations. At ESTE HORECA, we take pride in being more than just a distributor as we aim to increase the sales of retailers with our practices at retail points. We are a family of young, knowledgeable, and active professionals who would be delighted to welcome you onboard with us.